Cudowne miejsce na pobyt. Domek był naprawdę przytulny, a widoki niesamowite. Właściciele są mili I podwieźli nas na stację. A bułki są przepyszne!
Spędziliśmy tydzień w jednym z domków z dziećmi I psem.
Byliśmy absolutnie zachwyceni. Domki są przytulne, zadbane I wygodne. Wreszcie nocleg z naprawdę wygodnymi łóżkami!
Spędziliśmy tydzień w chacie z bali.
Sypialnie były świetne, z bardzo wygodnymi łóżkami.
Kuchnia była dobrze wyposażona; wszystko było na miejscu.