Spędziliśmy trzy dni świąt Bożego Narodzenia w tym uroczym, prowadzonym z miłością hotelu I od pierwszej chwili poczuliśmy się ciepło przyjęci.
Taka cudowna atmosfera!
Rzadko jedliśmy tak dobrze. To było jak wizyta u bliskich przyjaciół.
Byliśmy tam 3 dni I niczego nam nie brakowało! Podróż była trochę trudna, bo miejsce jest dość ukryte, ale w końcu je znaleźliśmy. Zostaliśmy bardzo ciepło przyjęci I zaprowadzeni do naszego pokoju.