Czyste, nowoczesne pokoje.
Doskonała, miła obsługa, zarówno w recepcji, jak I w restauracji.
Basen na dachu (tylko dla dorosłych), podgrzewany do 35 stopni Celsjusza.
Dzisiaj po raz pierwszy odwiedziliśmy Grefis I byliśmy absolutnie zachwyceni. Poszliśmy na brunch I było po prostu fantastycznie. Mieli wszystko, czego dusza zapragnie, od bufetu po dania a'la carte.
Zatrzymaliśmy się tu na dwie noce I było to wspaniałe doświadczenie.
Personel recepcji I restauracji był bardzo przyjazny I pomocny.
430 m
Muenchen-Pasing train station do centrum miasta 8.7 km
Liczba pokoi: 133 Rok budowy: 2021
Bardzo przyjemny design. Ładnie urządzone pokoje. Bardzo dobra lokalizacja — blisko stacji kolejowej I centrum handlowego. Odejmuje jedną gwiazdkę z powodu bardzo podstawowego wyposażenia pokoju.
Po prostu fantastyczne!
Z zewnątrz hotel wygląda bardzo zachęcająco, a ten przytulny styl jest obecny również w środku.
Duży parking znajduje się zarówno przed hotelem, jak I na dziedzińcu z tyłu.
Wszystko było wspaniałe. Późne zameldowanie z kodem e-mail, czysto, ciepło, minibar z cenami na drzwiach, wspaniali gospodarze I personel. Na pewno wrócimy.
Pokoje były nieskazitelnie czyste I wyposażone we wszystko, czego potrzeba. Personel był bardzo przyjazny I pomocny.
Uroczy hotel wellness w samym centrum miasta. Fasada hotelu nie jest szczególnie zachęcająca, ale wnętrze jest całkowicie nowoczesne. Pokoje zostały niedawno odnowione I są bardzo wygodne.
Naprawdę fantastyczny hotel z doskonałym stosunkiem jakości do ceny. Strefa spa wysoko ponad dachami Cham to prawdziwa atrakcja I nie ma sobie równych.
Wczoraj obchodziłam urodziny w Randsberger Hof. Nie mogę wypowiedzieć się na temat pokoi, ponieważ mieszkamy tutaj I odbyło się tam tylko przyjęcie. Byliśmy absolutnie zachwyceni!
Zatrzymaliśmy się w hotelu Wiesen & Sonnen Spa Loft dla dwóch osób. Wyposażenie jest bardzo nowoczesne I wysokiej jakości; od razu czujesz się jak w domu.
Naprawdę wspaniała okazja, żeby po prostu odpocząć. Sauna I jacuzzi sprawiły, że chłodne dni były o wiele przyjemniejsze. Urokliwy zimowy krajobraz zachęca do spacerów.
Zatrzymaliśmy się na hotelowym kempingu dla kamperów z naszą czteroosobową rodziną. To był cudowny, relaksujący I spokojny pobyt.
Z czystym sumieniem mogę polecić, Część pokoi jest odnowiona, wygodne łóżko, czysto. Łazienka jeszcze retro. Dobra cena więc nie można za dużo narzekać.
Świetny hotel, zarezerwowany w krótkim terminie, bez problemu.
Bardzo mili właściciele I personel. Zawsze pomocni I gościnni. Doskonałe pokoje. Dostępna winda.
Jedzenie było bardzo dobre I pyszne.
Doskonała lokalizacja w samym centrum, nowoczesne, komfortowe pokoje, bardzo dobre śniadanie. Na szczególną uwagę zasługuje przemiła I pomocna obsługa!
Jedzonko pyszne na które czeka sie tylko dobrą chwilę🤗