Byliśmy z dziewczyną u Pani Dany I było doskonale. Czysto, schludnie, okolica spokojna, zaraz obok jednego z głównych zabytków. Łatwe dojścia na szlaki, Pani Gospodarz bardzo miła I uczynna.
Hostel umiejscowiony w bardzo cichej okolicy z przyjemnymi ścieżkami spacerowymi, nie mieli problemu przyjąć nas z psami, zameldowanie automatyczne wręcz.
Polecam. Dobra, bezpieczna baza wypadowa na narty, jak I na wyprawy spacerowe. W okolicy skalne miasta, 3km do najbliższej stacji kolejowej.
Piękna okolica.
Obsługa miła, kuchnia dobrze wyposażona. Cieplutko w środku, pomimo kwietnia grzejnik pracował. Troszkę ciężko z zaparkowaniem auta, bo są tu wąskie uliczki.