Mila, uprzejma, pomocna obsługa. Dobre jedzenie w rozsądnych cenach.
Plusy:
— szybki odbiór kluczy.
— sprawna komunikacja po angielsku.
— dobra opcja dla podróży solo.
— parking przy obiekcie.
— rozsądny dojazd do Szwajcarii Saksońskiej — autem 20-30min.