Bardzo przyjemny, kameralny pensjonat ze stylowo urządzonymi, jasnymi pokojami, w które wstawiono duże I wygodne łóżka oraz inne gustowne meble; obiekt wyposażono w rozmaite udogodnienia, a obsluga
Super lokalizacja w samym centrum miasta. Hotel bardzo czysty, miło spędziliśmy czas. Śniadania bardzo dobre, każdy coś dla siebie znajdzie. Bardzo miły I pomocny gospodarz, sympatyczna obsługa.
Bardzo przyjemny I niedrogi hotel z restauracją. Przemili właściciele służyli radami I wskazówkami do poznania miasta. Pokoje czyste. Restauracja typowa dla Czech ze dobrym jedzeniem I piwem.