Apartament spełnia wszelkie oczekiwania. Jest bardzo duży. Nowoczesny. W środku jest przyjemnie chłodno. Jest monitoring, brama wjazdowa na pilota. Na tarasie są meble ogrodowe, grill, duży parasol.
W apartamencie Tatiana spędziliśmy 8 nocy. Pobyt bardzo udany. Apartament świetnie wyposażony, pokoje duże I wygodne. Piękny " spektakularny" widok z tarasu, pomocni I bardzo mili właściciele.
Super domek. Swietne wyposazenie, niczego nie brakuje. Czysciutko, jakies 5 minut autem do morza jak I do sklepu. Spokojne miejsce gdzie mozna sobie super odpaczac. Wlasciciel bardzo pomocny. Polecam!
Uprzejmi właściciele, którzy byli pomocni. Studio na poddaszu z tarasem spełniło nasze oczekiwania. Bardzo czysto I przytulnie. Czuliśmy się bardzo komfortowo.
Bardzo czysto, wszystko co potrzebne ze sprzętów jest na miejscu. Miła I pomocna Pani Tina — właścicielka. Polecam Gorąco!