Cudowne miejsce! Przepiękny widok na zatokę z tarasu, zwłaszcza podczas porannej kawy. Apartament jest czysty, dobrze wyposażony. Gospodyni bardzo miła, życzliwa I pomocna.
Pokoje przestronne, czyste, nieźle wyposażone. Jest klima I Wi-Fi. Dobra lokalizacja, ładny widok z balkonu. Miejsce parkingowe przy budynku, miła gospodyni.
Byliśmy w tym miejscu drugi raz. Bardzo polecamy ten apartament. Bardzo miła I pomocna gospodyni. Pokoje czyste, zadbane, z dobrze wyposażoną kuchnią I klimatyzacją. Można nawet zrobić pranie.