Chętnie wracamy w to urokliwe miejsce. Gospodarze solidni I rzetelni, bardzo miło I serdecznie.
Jest to chyba najpiękniejsze miejsce na ziemi widok który budzi się rano, zapiera dech w piersiach, bardzo przyjaźni gospodarze, przepiękny apartament. Polecam 100%.
Bardzo czyste lokum z wyjściem na taras apartament LANA lub z balkonem MARO, piękne widoki. Niedrogo. Klimatyzacja. Pomocna właścicielka. Na pozegnanie — upominek, to miłe. Polecam.