Pięknie odrestaurowany hostel. Cudowni gospodarze, którzy kochają swoją pracę I dzielenie się z pielgrzymami. Hostel, którego nie można przegapić na Camino.
Po trzech tygodniach zimowego Camino, to było najpiękniejsze schronisko, w jakim spałem.
Miałem niezwykłą przyjemność gościć Państwa gościa hospitalero, Marcosa, w okresie międzyświątecznym. Byłem jedynym pielgrzymem tego dnia.
Leciałem do Santiago de Compostela I w Boże Narodzenie ci ludzie od razu dali mi pokój. Obsłużyli mnie wspaniale, przygotowali pyszny świąteczny obiad, a pokój był przepiękny.
Doskonała lokalizacja w spokojnej wiosce wzdłuż Camino de Santiago. Gospodarz był bardzo pomocny; zawiózł mnie do najbliższej restauracji na kolację.
Naprawdę mili gospodarze, dbający o mój komfort I potrzeby po długim dniu wędrówek. Ze wszystkich schronisk, to miejsce ucieleśnia ideał chrześcijańskiej miłości I życzliwości.
Gorąco polecam ten hotel. Udogodnienia I pokoje są nieskazitelnie czyste, a lokalizacja w Valença idealna – blisko twierdzy (z widokiem na nią) I jarmarku bożonarodzeniowego.
Dobra obsługa, bardzo dobre wyposażenie, dobra lokalizacja. Jedyne, co bym zasugerował, to lepsza wentylacja w pokojach. Gorąco polecam.
Hotel ma dobrą lokalizację, personel jest przyjazny, pokoje są dość przystępne cenowo I zawsze czyste.
Mimo że to był poza sezonem, pielgrzymów było mnóstwo. To zdecydowanie popularne miejsce.
I wszyscy byli cicho, więc mogłem się zrelaksować.
Ale nieuniknione piski... piski... piski...
To było idealne miejsce na dzień odpoczynku po dotarciu do Santiago i przybyciu do Valençy, aby znów móc spacerować. Przytulne, wygodne, spokojne miejsce, a kokonowe łóżko pozwala się wtulić i zasnąć.
Moim zdaniem idealny hostel. Ma wszystko, czego potrzeba: łóżka z zasłonami, czyste pokoje, prysznice i toalety, szafki, dobrą lokalizację, miłą atmosferę i miłą obsługę.