Wszystko, czego potrzebujesz, jest na miejscu, a Enrico był bardzo przyjaznym I elastycznym gospodarzem, jeśli chodzi o zameldowanie. Wokół budynku jest mnóstwo miejsc parkingowych, w tym bezpłatny.
Bardzo przyjazny I bardzo czysty, gorąco polecam. Bardzo ciepłe powitanie; dziękuję właścicielom za gościnność. Vicky Metier.
Świetne powitanie. Miejsce na nasze rowery. Świetny pokój.