Hotel jak najbardziej zasługuje na perfekcyjna ocenę. Bardzo miła obsługa, bardzo wygodne łóżko, czysto w pokoju, łazince I nawet na parkingu.
Ale takiego nędznego śniadania nigdzie nie spotkałem.
Bardzo pięknie urządzony pokój z dużą łazienką. W pokoju czajnik elektryczny oraz zestaw herbat I ciasteczka, bardzo czysto. W ogrodzie basen I meble wypoczynkowe. Gospodarze bardzo mili.
Doskonałe powitanie. Bardzo przyjemny I przestronny pokój rodzinny. Posiłek był pyszny I idealnie uzupełniało go białe wino z posiadłości. Gorąco polecamy.
Absolutnie nam się podobało!
Mayo I Renaud bardzo dbali o nasz komfort.
„Spędziliśmy w tym miejscu naprawdę magiczny czas! Wszystko idealnie się złożyło, aby zapewnić nam wspaniałe wrażenia.
Odkryliśmy to magiczne miejsce, ukryte w sercu garrigue, w starym kamiennym budynku, który emanuje autentycznością I urokiem. Od momentu przybycia powitanie było ciepłe I szczere.