Najmilszy gospodarz w trakcie naszego pobytu we Włoszech. Apartament ogromny z pełnym wyposażeniem, wino powitalne, zimne napoje w lodówce, doskonałe kosmetyki w łazience, kapcie, szlafroki etc.
Apartamenty dobrze wyposażone we wszystko czego potrzebujesz podczas pobytu. Lokalizacja w centrum bardzo blisko głównej ulicy. Mili I pomocni właściciele. Polecam.