Spędziliśmy 3 dni w hotelu Kupava I wszyscy byliśmy zadowoleni. Kuchnia hotelowa jest niesamowita, dania są pyszne I wyrafinowane. Obsługa na wysokim poziomie. Polecam!
Spędziłem kilka dni w hotelu z dziewczyną. Jestem zadowolony. Cudowna atmosfera, uprzejmy personel, idealnie czyste pokoje, świeże białe ręczniki I pościel.
Odpoczywaliśmy z rodziną, dwójką dzieci I dwójką dorosłych oraz naszym ukochanym psem. Zostaliśmy powitani bardzo gościnnie, wszystko było przemyślane w najdrobniejszych szczegółach.