Bardzo ładny hotel. W cichym I spokojnynym miejscu, otoczony zielenią. Przy hotelu jest jezioro. Pokoje ładne, czyste. Codzienny room service. Pyszne śniadania. Bardzo miła obsługa.
Jeśli wakacje w cichej Szwecji to tu będziesz miał wszystko, co potrzebne, czyste pokoje, dobre śniadanie, rzekę, las, ciszę wokół. Alles, że was man zum gelungenem Urlaub in Schweden braucht!