Zatrzymujemy się tam co roku w drodze powrotnej I to przyzwoite, czyste miejsce. Będziemy tam zatrzymywać się na jedną noc każdego roku.
Śniadanie kontynentalne było ciekawe. Automat z napojami podawał syrop. Odradzałbym jedzenie śniadania.
Bardzo czysty pokój I pomieszczenia wspólne. Wygodne łóżko, ale lokalizacja uchwytu na papier toaletowy fatalna. Śniadanie było skromne, ale wystarczające.