Przyjazny personel we wszystkich częściach hotelu, od recepcji, przez obsługę sprzątającą, po kelnerów w restauracji. Pokój był czysty I schludny.
Każdy hotel powinien być prowadzony DOKŁADNIE tak, jak ten. Zatrzymaliśmy się tu dwa razy w ciągu ostatnich 4 lat I jakość jest najwyższej klasy.
Uwielbiam pobyt w hotelu Refuge. Obsługa klienta jest wyjątkowa. Do każdego posiłku można wybrać coś dla siebie. Uwielbiam przyjazną atmosferę restauracji.