Dziś rano byłem gotowy wystawić trzygwiazdkową recenzję. Wynikało to z kilku moich problemów, które różniły się od moich normalnych doświadczeń z pobytami w Hiltonie.
Świetnie się tu bawiłem. Było tam wszystko, czego potrzebowałem na tygodniowy, samotny pobyt. Pokój był bardzo wygodny, zwłaszcza łóżko, I wyposażony w różnorodne meble do nauki I siedzenia.
Zdecydowanie najbardziej gościnny hotel, w jakim kiedykolwiek nocowałem. Personel zna twoje imię I traktuje cię po królewsku. Pokoje są czyste, zadbane I nowoczesne.