Spędziłem 4 dni w hotelu Rivo w Timisoarze I mogę powiedzieć, że było to bardzo przyjemne doświadczenie. Pokoje były czyste I zadbane, a widok na park był przepiękny I relaksujący.
Uwielbialiśmy to miejsce. Pokoje są czyste, personel jest przeważnie przyjazny (tylko jedna kelnerka jest nieco „natarczywa”), dużo miejsc parkingowych, śniadanie jest świetne.
Doskonałe, brak słów. Od pokoju, hotelu, śniadania, obsługi. Wszystko. Bardzo ładne wnętrze, bardzo dobre połączenie elementów, idealnie dopasowane. Śniadanie było doskonałe I bardzo różnorodne.