Cudowny personel w osobie Pani Kasi. Super pozytywna osoba, pomocna I kompetentna, proponuje dobrą podwyżkę. Sam hotel, bardzo czysty, pokoje fajne, spore. Okolica cicha I spokojna. Można wypocząć.
Już kolejny raz odwiedziłem to magiczne miejsce. Pierwszy raz przyjechałem obsłużyć przyjęcie jako firma barmańska. Drugi raz miałem przyjemność być gościem. Restauracja czysta, przyjemna.
Byliśmy w Agroturystyce gośćmi na przyjęciu po chrzcie I zdecydowanie polecamy!