Bardzo pomicni właściciele I obsługa.
Organizowałam rodzinną imprezę na 24 osoby + dzieci, byliśmy 3 dni.
Bardzo ładny dom I pokoje, miła obsługa I dobre śniadanko, jedynie na lekki minus bardzo ciepła temperatura na poddaszu w pokoju poprzez brak otwarcia okien oraz wentylacji.
Pojedynczy nocleg na rowerowej podróży po Podlasiu. Duży plus za możliwość bezpiecznego przechowania e-bików. Piękny ogród.