Oceniam jedynie restauracje. W karczmie jest zimno. Jedzenie pyszne obsługa super. Jedyny minus to pustki I zimno — siedzieliśmy w zimowych kurtkach w środku.
Oceniam tylko restaurację (i to zimą jak jest nie dużo osób). Obiad bardzo smaczny, dość drogo, krótki czas oczekiwania, duży parking.
Mieliśmy przyjemność zorganizować w Bacówce przyjęcie weselne I nie mogliśmy trafić lepiej. Cudowny lokal!