Piękne miejsce z dala od ludzi I od zgiełku miasta. Cisza I spokój dla spragnionych odpoczynku.
Byliśmy w Ostoji w ten weekend większą grupą I mogę na pewno polecić miejscówkę jak I gospodarza. Przede wszystkim czas tu płynie inaczej, otoczenie drzew uspokaja, jacuzzi relaksuje.
Piękna natura, cisza, spokój, poranne spacery, wycieczki rowerowe, popołudniowe jakuzzi, grilowanie, wieczory przy kominku, dla każdego coś dobrego, fantastyczne warunki na zjazd rodzinny nawet w