Fajne miejsce z dobrą atmosferą, klimat bieszczadzki, niepretensjonalny. Miło, życzliwie I ładnie. Schronisko fajnie zrobione, łazienki czyste. Wszystko w naturalnym klimacie bieszczad.
Genialne miejsce, z niezapomnianym klimatem! Schronisko jakich obecnie mało, w którym naprawdę można poczuć klimat Bieszczad. Pyszne jedzonko, wspaniali I pomocni GSBowiczom Gospodarze.
Klimat w schronisku I ludzie którzy to prowadzą rozwalili nas na łopatki ❤️ cudowne I spokojne miejsce, gospodarze przemili 🙏👌i pięknie spędzony czas 🙏🌲11/10 ☝️ niebawem wrocimy 😎