Bardzo polecam. Dom położony w pięknej okolicy, wygodne łóżko, zadbana łazienka. Znakomite śniadanie z wędlinami własnego wyrobu. Jednak przede wszystkim bardzo sympatyczni gospodarze.
Miejsce gdzie odpoczywa się jak nigdzie. Spokój, cisza, super powietrze, piękny las I prawie prywatne jeziorko. Jeśli ktoś ucieka od ludzi albo robi w korpo🤪, to jest to miejsce dla niego.
W okolicy Złocieńca nie ma za wiele miejsc noclegowych (szczególnie zimą) w bardzo dobrym standardzie a Willa Alkor jest miejscem które warto polecić.