Bardzo czysto. Dobra obsługa… Wszystko było w porządku, polecam… Będziemy tam około 3 dni…
Doskonała obsługa, bardzo wygodne pokoje, a personel recepcji był zawsze przyjazny, uważny I chętny do pomocy. Oferowane przez nich wycieczki są tańsze niż w biurach podróży.
Doskonała lokalizacja, blisko jeziora Titicaca. Kierownik jest bardzo uprzejmy. Dostępny jest parking dla motocykli.