منزل اهالي سوبر لوكس
Recenzje o منزل اهالي سوبر لوكس
Najbliższe hotele
Liyali Rent Apartment Wadi Apartament Hotele i pensjonaty Salala, Pensjonaty w Dhofar rezerwacja
Al Wadi Ph 968- 94052556, 94052554, Salalah, Dhofar, Oman, Salala, 968
Jawharet Al Kheir Furnished Apartments Apartament Hotele Salala, Hotele i pensjonaty Dhofar
Ahmad Bin Al Noman Street 13067, Salala, 00000
Daar AL maqam Suites Apartament 2.1 km do centrum miasta 3 km do morza Hotele Salala online, Hotele w Dhofar
Rabat Street, Salala, 211
Qasayed Hotel Hotel Pokoje hotelowe Salala, Pensjonaty Dhofar
Al Wadi, Salala, 211
Salalah International Hotel Hotel 5.6 km do centrum miasta 3 km do morza Noclegi Salala, Hotele i pensjonaty Dhofar
Salalah, Ar Rubat St, Al Wadi, Near McDonalds Al Wadi, 211 Salalah, Salala, 211
Salalah International Hotel to komfortowy obiekt, który otoczony zielenią w sercu Salalah oferuje przytulną atmosferę i solidną bazę wypadową dla zwiedzających. Mamy ze sobą ogromną przyjemność zaprezentować Państwu miejsce, gdzie każdy szczegół został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu niezapomnianego pobytu. Dla miłośników porannej filiżanki kawy, przygotowaliśmy wygodną przestrzeń z dostępem do bezpłatnego Internetu Wi-Fi.
Gateway Salalah Apartments Apartament Hotele i pensjonaty Salala, Hotele Dhofar
Near Salalah Gardens MAll, Al rabat Street Salalah 211, Sultanate of Oman, Salala, 211
Zasady w منزل اهالي سوبر لوكس
-
Zameldowanie:
Dostępne 24 godziny na dobę
-
Wymeldowanie:
Dostępne 24 godziny na dobę
منزل اهالي سوبر لوكس na mapie
Często zadawane pytania
Jakie popularne atrakcje znajdują się w pobliżu منزل اهالي سوبر لوكس?
Najbliższe atrakcje dla منزل اهالي سوبر لوكس: Sultan Qaboos Mosque (2.8 km), Wadi Ain Sahalnoot (19 km), Mughsail Beach (36 km),
Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania?
Zameldowanie w منزل اهالي سوبر لوكس jest możliwe o Dostępne 24 godziny na dobę, wymeldowanie o Dostępne 24 godziny na dobę.
Jak dostać się do منزل اهالي سوبر لوكس?
منزل اهالي سوبر لوكس znajduje się 3.4 km od Salalah Airport.
Wyszukiwanie i porównywanie hoteli na całym świecie
Pobliskie atrakcje منزل اهالي سوبر لوكس
Najbliższe lotniska
Salalah Airport 3.4 km





















