Polecam, mieszkanie duże, czyste w kuchni wszystko jest aby ugotować posiłek. Jestem tutaj poraz drugi I jestem zadowolony.
Właściciel bardzo miły.! 🙂😊
Przemiły właściciel! Miejsce bardzo czyste, pokoje ogromne, łóżka wygodne. Idealna lokalizacja dla podróżujących — bliskość autostrady, a miejsce bardzo ciche.
Byliśmy przejazdem, jedną noc. Czysto I w porządku. Parking pod oknem (uwaga na ograniczenia czasowe). W niedzielę na szczęście bez opłat.