Byliśmy na wakacjach z naszymi pięcioletnimi dziećmi (oboje) w hotelu am Sonnenhang. Zostaliśmy bardzo ciepło I życzliwie przyjęci, a personel zawsze poświęcał dzieciom uwagę.
Spędziłem dwie noce z dziećmi w tym hotelu I czułem się bardzo komfortowo. Zostaliśmy ciepło przyjęci, personel jest bardzo przyjazny, a pokoje są czyste I przestronne.
Zostaliśmy bardzo ciepło przyjęci po przyjeździe, a cały personel był zawsze pomocny! Wszystko jest czyste, ogród przypomina park, z cudownym widokiem na góry; widać nawet Zugspitze.