Bardzo miły I pomocny właściciel. Odebral nas z terminala ADO. Kuchnia wyposażona w niezbędne naczynia. Można przyrządzać sobie posiłki. Apartament klimatyzowany z Internetem. Mieszkało się dobrze.
Bardzo polecamy estudio Samba. Dobrze się mieszkało, właściciel pomoże Wam we wszystkim, pokaże miejsca z dobrym jedzeniem, pokazał nam okolice, pomógł kupić tanio karte z internetem.
Super gospodarz. Bardzo miły I pomocny a pobyt w noclegu przebiegł bez zarzutu.