Super miejsce, obok stacja kolejowa, dobre połączenie z Wilnem.
Piękna I spokojna lokalizacja blisko Wilna, dokąd można dojechać nawet rowerem. Wiejsko I swojsko. Bardzo miły personel, pozytywnie mnie zdziwiło, że właścicielka mówi po polsku.
Bardzo spokojne, ładne I przyjazne turystom miejsce do zatrzymania się w bliskości Wilna. B. Gościnni I uśmiechnięci gospodarze!
Blisko centrum. Cicho I spokojnie, pokoje czyste z łazienkami I lodówkami (w pokojach kubki, sztućce, talerze, kawa herbata) na korytarzu mikrofala.
Pokój dla 2 osób spełnił nasze oczekiwania sporo miejsca, podstawowe wyposażenie, wystarczająca łazienka, spora odległość od centrum miasta a teren spokojny z parkingiem za budynkiem.
Rewelacja jak dla nas. Studio jest świetne I spełnia wszystkie nasze oczekiwania. Czysto I przyjemnie a na powitanie czekala na nas woda oraz pyszne czekoladki.