Obsługa pokoju była doskonała. Jak na hotel czterogwiazdkowy, obsługa była znakomita.
Dostaliśmy zniżkę za rezerwację online.
I bardzo dziękujemy Panu Atte za pomoc w marketingu.
Wrócimy ponownie.
Nocowałem tu dwa razy I było w porządku.
To pokój z łóżkiem queen-size I małą lodówką.
Dostępna jest woda pitna. Galon, hehe.
Jest całkiem wygodnie.
Pobyt w hotelu PrimeBiz był przyjemny, ale proces zameldowania był dość długi, około 2 godzin. Miałem ze sobą dwuletnie dziecko I musiało czekać w dość dusznym I gorącym holu.