Homestay Cemara Bekasi Mitra RedDoorz
Recenzje o Homestay Cemara Bekasi Mitra RedDoorz
Najbliższe hotele
RedLiving Apartemen Transpark Juanda - TPJ Rooms Tower Jade with Netflix Apartament
Jalan Ir. H. Juanda, , Margahayu, Kecamatan Bekasi Timur, Bekasi, 17113
OYO 90048 Teratai Bekasi Guesthouse Bed and Breakfast
Jl. Mayor Oking No. 26 Margahayu. Bekasi, Jawa Barat, Bekasi, 17141
Hotel Ungu Pas Kangen Bekasi Hotel
Jl. Ir. H. Juanda No.139, RT.005/RW.001, Margahayu, Bekasi, 17113
Homestay Cemara Bekasi Mitra RedDoorz na mapie
Często zadawane pytania
Jakie popularne atrakcje znajdują się w pobliżu Homestay Cemara Bekasi Mitra RedDoorz?
Najbliższe atrakcje dla Homestay Cemara Bekasi Mitra RedDoorz: Blu Plaza (1.9 km), Revo Town (2.2 km), Grand Galaxy Park (4.9 km), Transera Waterpark (10 km), Lubang Buaya Memorial Park & Museum (12 km), Arion Mall (14 km), Jakarta International Velodrome Rawamangun (14 km)
Jak dostać się do Homestay Cemara Bekasi Mitra RedDoorz?
Stacja kolejowa Bekasi Train Station znajduje się zaledwie 630 m stąd.
Homestay Cemara Bekasi Mitra RedDoorz znajduje się 13 km od Halim Perdanakusuma Airport.
Wyszukiwanie i porównywanie hoteli na całym świecie
Pobliskie atrakcje Homestay Cemara Bekasi Mitra RedDoorz
Bekasi Train Station 0.63 km
Blu Plaza 1.9 km
Revo Town 2.2 km
Grand Galaxy Park 4.9 km
Transera Waterpark 10 km
Arion Mall 14 km
La Piazza 14 km
Mall Kelapa Gading 14 km





















