Byłem tu 5 razy. Bardzo wygodnie, menu jest pyszne. Super
Dzięki Bogu trafiłem na pomocny hotel z doskonałą obsługą, przyjazny, strategicznie położony... niedaleko kampusu Undip, ceremonia ukończenia studiów przebiegła bezproblemowo.
Strategiczna lokalizacja, z ładnym basenem w strefie C.
Niektóre pokoje są jeszcze starsze. Być może w przyszłości będzie można je odnowić.