Przybyłem wcześniej, ale recepcjonista chętnie sprawdził, czy pokój jest dostępny, co było bardzo pomocne – bardzo pomocne! Hotel znajduje się naprzeciwko szpitala, co było powodem mojej rezerwacji.
Pokoje czyste.
Bardzo miły recepcjonista.
Pyszne żeberka.
Zarezerwowane na weekendowy wypad, idealna baza wypadowa do zwiedzania Północnej Fryzji. Przyjemna I smaczna restauracja w cenie.
Poszliśmy do restauracji na kolację z dużą grupą. Restauracja wygląda schludnie I sielsko.
Świetny hotel z restauracją. Hotel dysponuje zadaszoną przechowalnią rowerów elektrycznych. Było wystarczająco dużo miejsca na nasze rowery, ale miejsca do przechowywania są ograniczone.
Podoba mi się możliwość wynajęcia domków z sauna I jacuzzi nie są za tanie ale warto.
Inne domki też bardzo ładne byłem tam dużo razy I pewnie to nie mój ostatni raz.
Polecam.
Zdjęcia nie oddają w pełni jego uroku. Od momentu wejścia przenosimy się do czasów klasycznej hotelowej obsługi, atmosfery I wyśmienitych potraw.
Jaki uroczy hotel w pięknej lokalizacji, w zasięgu krótkiego spaceru od centrum miasta. Do sklepów I restauracji można dotrzeć w 5 minut.
Świetnie się bawiliśmy, zarezerwowaliśmy na dwa tygodnie. Personel był przyjazny I zawsze gotowy do pomocy. Pokoje były nowoczesne I wyposażone we wszelkie udogodnienia.