Absolutnie fantastyczny mały hotel z nowoczesnymi udogodnieniami. Super miła obsługa I wspaniała pomoc. Świetna lokalizacja. Ale nie zwraca się na nią uwagi.
⭐⭐⭐⭐⭐
Recenzja: Hotel Aurora.
Hotel Aurora absolutnie przerósł moje oczekiwania — to miejsce zasługuje na każdą z pięciu gwiazdek.
Hotel jest nowoczesny, cichy I komfortowy.
Mój pokój był czysty I spałem bardzo dobrze.
Personel jest przyjazny I pomocny.
Pingwiny rano dają ci darmową herbatkę. Bardzo fajny hotel I fajne pokoje.
Solidne skandynawskie trzy gwiazdki. Część pokoi w wysokim standardzie. Serdecznie polecam.
Hotel położony trochę daleko od centrum. Pokoje duże, czyste z wygodnym łóżkiem. Łazienka czysta I przestronna. Bardzo miła I pomocna obsługa. Jedzenie dość smaczne, porcje duże I w przystępnej cenie.
Zatrzymałem się tu na jedną noc po tym, jak w ostatniej chwili zmieniłem hotel po nieudanym doświadczeniu w innym hotelu w Nuuk. Hotel jest nowoczesny, ale pokoje są małe.
Nie ma zbyt wielu opinii o Nuuk, więc robię, co w mojej mocy, aby dostarczać aktualne informacje.
Zatrzymałem się w HHE Express we wrześniu 2025 roku podczas podróży do Nuuk.
Fantastyczna lokalizacja blisko lotniska. Wszyscy pracownicy tego hotelu są niezwykle mili i pomocni. Pokoje są małe, więc nadają się tylko na jedną noc lub dla osób podróżujących samotnie.
Duży hotel w centrum miasta, klimat bardziej europejski niż grenlandzki. Pokoje czyste. Akurat trafiłem na remont, rusztowania przy wejściu I hałasy z prac budowlanych od rana.
Obsługa hostelu była codziennie rano I sprzątała części wspólne I pokoje. Bardzo czysto. Przy hostelu supermarket na codzienne zakupy. Bardzo dobre usytuowanie.