Ten urokliwy, mały hotel ma równie czarującego właściciela. Zatrzymaliśmy się tam już dwa razy i od razu poczuliśmy się jak w domu. Bardzo ciepłe powitanie, przytulne, pięknie urządzone pokoje.
Ogólnie rzecz biorąc, polecam usługi tego miejsca! Fanny serdecznie Cię przyjmie, niczego Ci nie zabraknie... 3 noce/3 śniadania/3 "domowe" posiłki, czysta radość w relaksującej atmosferze! Laurent J.
Gościnne i przyjazne miejsce, w dużej mierze dzięki Fanny, troskliwej gospodyni, która dba o dobre samopoczucie swoich gości.