Cichy hotel. Przyjazny personel, bardzo czysty pokój, dobre śniadanie. Przyjemny I relaksujący pobyt.
Zostaliśmy bardzo ciepło przyjęci przez recepcjonistkę po przyjeździe I przez cały pobyt.
Śniadanie było obfite, zarówno słodkie, jak I słone, a otoczenie przyjemne.
Polecamy.
Bardzo ciepłe powitanie, piękny wystrój. Bardzo ciche I relaksujące miejsce. Przestronne pokoje I łazienki oraz doskonałe śniadanie.
Fantastyczne miejsce — z widokiem na otwarty ocean. Budynek z zachowanym stylem z XVIII w. ; wystrój wnętrz nawiązujący do epoki I historii Starego Portu.