Zatrzymaliśmy się w tym hotelu służbowo. Hotel jest idealny! Obsługa idealna! Właściciel jest idealny! A jedzenie było idealne! I cena była idealna!
Zatrzymaliśmy się na lunch I zostaliśmy bardzo dobrze obsłużeni. Posiłek był wyśmienity, a stosunek jakości do ceny bardzo dobry. Właścicielka obsłużyła nas bardzo dobrze.
Trafiliśmy do hotelowej restauracji przypadkiem – była fantastyczna! Świetne jedzenie, bardzo miła obsługa, a personel był niesamowicie gościnny, pomimo naszej nieznajomości francuskiego.
Bardzo ciepłe powitanie ze strony właścicieli, którzy osobiście dbają o komfort I dobre samopoczucie swoich gości. Urocze, wygodne, czyste I przytulne zakwaterowanie.
W centrum uroczej, małej wioski.
Jak w domu. Bardzo ciepli właściciele. Dobrzy ludzie. Rodzinna atmosfera, ładnie przygotowane, podane dobre śniadanie.
Śniadanie było bardzo smaczne, para świetnie się nami zaopiekowała, naprawdę nie było na co narzekać, trzeba tylko uważać, żeby poprawnie wpisać imię I nazwisko, bo są dwa inne obiekty o podobnych
Gorąco polecam. To wspaniałe miejsce prowadzi cudowne I uśmiechnięte małżeństwo. Poza pięknym pokojem, wygodnym łóżkiem, mieliśmy okazję spróbować wspaniałego jedzenia.
Przejeżdżając przez Baume-les-Dames, zatrzymaliśmy się w tej uroczej restauracji. To było doskonałe doświadczenie.
Odkryliśmy Bambi's Relais podczas naszej podróży I byliśmy zachwyceni tą restauracją, która oferuje niezwykle ciepłe przyjęcie, obsługę na najwyższym poziomie I wyśmienitą domową kuchnię.
Szukasz dobrej, małej restauracji oferującej dania dnia w tygodniu? Nie szukaj dalej! Wygodne siedzenia, obfite posiłki I wysokiej jakości kuchnia… to pewny wybór!