Zjedliśmy tam bardzo dobry posiłek; jedzenie było wyrafinowane I pomysłowe. Restauracja jest trochę na uboczu, ale GPS bez problemu ją znalazł. Jest duży parking, spa I czyste toalety.
Restauracja, której absolutnie trzeba spróbować.
Doskonała obsługa, pyszne jedzenie I piękne otoczenie. Czysta rozkosz I serdeczna gościnność, nie wspominając o uczcie dla oczu I podniebienia.
Prezent od naszych dzieci.
Co za cudowne przeżycie!
Piękny lokal, uroczy pokój I bardzo dobry posiłek (młody kelner był idealny), przyjazne powitanie.