Mieszanka. Hotel stoi na uboczu, w dość nudnej okolicy, zwłaszcza jeśli pokój nie wychodzi na rzekę.
Personel był przyjazny I miły.
Niestety, źle spaliśmy, ponieważ w pokoju było bardzo zimno, mimo że ustawiłem klimatyzację/ogrzewanie na 23 stopnie Celsjusza I dodałem dodatkowy koc.
Krótko mówiąc: hotel, w którym poczujesz się dobrze od początku do końca.
Recepcja powita Cię z największą serdecznością.