Bardzo ciepłe powitanie I wyśmienity posiłek.
Bardzo miła obsługa. Gorąco polecam!
Świetne powitanie, przejeżdżałem obok I pilnie szukałem miejsca do spania. Zawołałem ich z drogi, a oni kazali mi wejść! Bardzo wygodne łóżko ze wszystkim, czego potrzeba, nie ma na co narzekać.
Świetnie się bawiliśmy, obsługa była znakomita, zespół dbał o dobre samopoczucie gości, a dania wyjątkowe. Wielkie podziękowania za to kulinarne odkrycie.