Potrzebowałem pomocy I otrzymałem ją od bardzo przyjaznej Pani Bénédicte, serdecznie polecam to urokliwe miejsce!
Bardzo przyjazny personel. Musieliśmy przechować nasze rowery, a także ich opakowania w hotelu. Rano spakowaliśmy rowery do hotelu I zostawiliśmy je tam do popołudniowego wyjazdu.