Wspaniali właściciele! Przyjazna atmosfera, gorąco polecam.
Jedzenie bardzo dobre.
Zatrzymałem się na kolację, a szef kuchni naprawdę wie, jak gotować… jego golonka w sosie winnym była soczysta, nawet ryż miał niesamowity smak… szczerze mówiąc, idźcie bez wahania!
Przyjeżdżamy tu co roku od trzech lat I jesteśmy bardzo zadowoleni z ciepłego przyjęcia I komfortu naszego pokoju. Pościel jest naprawdę najwyższej klasy. A stosunek jakości do ceny jest wyjątkowy.
Wzniosła chwila w tej wspaniałej restauracji. Jest pięknie, kojąco, rozpieszczamy Cię, a dania to uczta dla oczu, zanim jeszcze ich spróbujesz.
Zjedliśmy kolację w restauracji. Doskonała pod każdym względem.
Jedzenie, prezentacja, intymność (rozstawione stoliki), przestronna atmosfera I wysokiej jakości materiały.
Cudowne odkrycie! Jadalnia jest wspaniała, o przestronnej atmosferze. Menu degustacyjne to zachwycające doświadczenie, idealnie uzupełnione przez znakomite wina dobrane przez restaurację.
Cichy, mały kemping, blisko autostrady I łatwy do znalezienia.
Przyjazna obsługa.
Chcielibyśmy, żeby restauracja była czynna dłużej, ale rozumiemy, że każdy w pewnym momencie chce zakończyć dzień.
Ładny kemping, z których większość jest przeznaczona na jedną noc jako miejsce przejściowe.
Spędziłem tam dwie noce.
Bardzo przyjazny personel, przestronne stanowiska, bardzo czyste toalety, proste I szybkie instrukcje, duży wybór śniadań, usługa zamawiania bagietek I przekąsek, pięknie zaprojektowane miejsce, a