Kawiarnia na pierwszym piętrze serwuje pyszne jedzenie, warte swojej ceny. Nie korzystałem z pokoi hotelowych, ale atmosfera była dobra, a kawiarnia jest czysta.
Ładne miejsce, z którego można dotrzeć do wielu miejsc. Świetna obsługa, czyste pokoje.
Bardzo przyjazna atmosfera, miejsce jest czyste I przytulne, a śniadanie było o wiele lepsze niż się spodziewałem.