Elysia Beach Resort

Ośrodek wypoczynkowy
Zdjęcia i opisy dostarczone przez stronę trzecią mogą zawierać błędy lub nieścisłości i nie są sprawdzane przez serwis.
Średnia ocena gości : 9/10 Wspaniały
Recenzje 49
Darmowe Wi-Fi Śniadania Parking Basen

Dostępność

Rezerwacja online:

Dostępne pokoje

Adres: Pangpang, Donsol, 4036

Liczba pokoi: 15

Wybierz

Elysia Beach Resort w pytaniach i odpowiedziach

Informacje są podawane na podstawie opinii i mogą zawierać nieścisłości.

Jak Elysia Beach Resort jest położony względem atrakcji turystycznych i miasta?

Kurort znajduje się bezpośrednio nad brzegiem morza i jest położony bardzo blisko Centrum Interakcji z Rekinami Wielorybimi (Whaleshark Tourist Center), co jest bardzo wygodne dla turystów. Dojazd do miasta zajmuje około 10 minut trycyklem, a koszt przejazdu wynosi około 30 peso. Bezpośrednio za terenem hotelu znajdują się dwa sklepy z artykułami pierwszej potrzeby.

Recenzje o Elysia Beach Resort

Najbliższe hotele

Loading ...

Zasady w Elysia Beach Resort

  • Zameldowanie:

    13:00

  • Wymeldowanie:

    11:00

  • Akceptowane płatności kartą kredytową:

    Cash

  • Informacja o posiłkach uwzględnionych w cenie jest podana w stawce za pokój.

Elysia Beach Resort na mapie

Wyszukiwanie i porównywanie hoteli na całym świecie

Pobliskie atrakcje Elysia Beach Resort

Najbliższe lotniska