lock Bezpieczne bathroom Prywatna łazienka tv Telewizor
Darmowe wifi
coffee Kawa desk Biurko airwave Suszarka do włosów heat_pump Ogrzewanie Odpowiednie dla gości z alergiami iron Zestaw do prasowania emoji_food_beverage Herbata emoji_food_beverage Czajnik lub ekspres do kawy self_care Przybory toaletowe dry_cleaning Ręczniki water_bottle Woda butelkowana






















Hotel sam w sobie piękny, piękne schody, korytarze, piękne obrazy na ścianach. Samo wejście duzo juz daje. Lecz zszokowała mnie jedna kwestia, dla hotelow w takie cenie I takim prestiżu brak choćby wody na powitanie? Jest przesadą. Powinni to zmienić. Przyjeżdżasz po długiej podróży jedyne o czym myślisz to zostawić bagaże odpocząć I sie napić czegokolwiek a tu sie okazuje ze juz na powitanie trzeba zapłacić by sie napić wody. Z pozytywnych rzeczy to pracownicy myli. Śniadanie bardzo fajne I bardzo dobre. Czuć bylo świeże produkty oraz urozmaicenie mozliwosc robienia pancakes samemu. Czytałem opinie ze siłownia za mała I w złym stanie I tutaj muszę sie nie zgodzić. Siłownię jak siłownia, w dobrym stanie a ze mała faktycznie ale jak sie ruszy troche głowa I ma sie wiedzę na temat ćwiczeń mozna tam wszystko zrobic. Duży plus za fotel do masażu, ponieważ wieczorem pójść na 15 minut sie pomasować za darmo czemu by nie. Generalnie udany pobyt, lokalizacja świetna lecz czasami głośna. Śniadanie top. Hotel przepiękny. Jedyny minus to brak wody na powitanie.