Piękny, nowy I zadbany ośrodek, który na pierwszy rzut oka robi ogromne wrażenie. Apartamenty są przestronne, czyste, dobrze wyposażone I urządzone w nowoczesnym, luksusowym stylu.
Miejsce urokliwe, masa przestrzeni, cisza wokół a widoki cudne. Pokoje przestrzenne, dwupoziomowe. W pełni wyposażone. Tarasy duże. Obok gospoda ze świetnym jedzeniem. Śniadania obfite.
Wszystko na najwyższym poziomie. Bardzo dobre śniadania w formie bufetu, dogodna lokalizacja, zadbane miejsce I komfortowe pokoje z ładnym widokiem. Zdecydowanie polecam.
Urokliwe I spokojne miejsce, zadbane z wyjątkową starannością. Pokoje bardzo przytulne I zapewniające pełny komfort. Śniadania na najwyższym poziomie.
Cisza, spokój, ptaków śpiew, całkowity reset z powodu braku internetu w pokojach.
Jestesmy tu trzy noce w długi majowy weekend. — polecamy to miejsce. Przemili, bardzo pomocni gospodarze. W pokojach czysto, cisza I spokój. Jedzenie super — bardzo smaczne I w dużej ilości.