Przemiła właścicielka, lokalizacja świetna, dostępny parking. Pokoje trochę stare, skrzypi podłoga, słychać ludzi z korytarza, ale za tę cenę super pobyt.
Pokój zadbany, pościel czyściutka. Pensjonat nie wygląda na nowoczesny, lecz dobry standard jest utrzymany. Śniadanie mile nas zaskoczyło, ponieważ szwecki stół było obfity.