Czytałam opinie I trochę się wystraszyłam urlopu w tym miejscu, jednak miejsce mnie bardzo pozytywnie zaskoczyło. Pokoje czyściutkie, codziennie sprzątane.
Fajny hotelik z genialnym widokiem. Obsługa bardzo w porządku, miła, kulturalna I pomocna. Basen do dyspozycji. Jedzenie ok.
Wszystko na wysokim poziomie, piękne miejsce, uprzejma I kompetentna obsługa.
Dyskomfort, to nikotynowy smród z innych balkonów. Niestety goście mogą palić na balkonach.